wz
Kategorie: Aktuality

Leskovec - Halenkov 4:8(2:1)
Sestava: Jan Staněk - Karel Hromada, Radim Cedidla, Hráč soupeře, Vojtěch Cedidla - Pavel Hromada, Micheáš Pala, Tomáš Miček, Štěpán Dulava - Martin Hromada (Ondřej Martinka), Martin Vlha "C"
Náhradníci: Ondřej Martinka
Góly:Tomáš Miček 2x, Pavel Hromada, Radim Cedidla
ŽK:
Golman Škabraha, obranná čtveřice Maček, Gerlík, Vlha, Laža, záložníci Juráň, Smrčiak, Dulava. Tahle osmice hráčů chyběla Leskovci proti týmu Halenkova. Do branky se postavil (i bez rukavic) Jan Staněk a to že není klasickým golmanem bylo v utkání znát. Vedení v zápase se ujal tým Halenkova, ale Leskovci se v poslední pětiminutovce poločasu podařilo nejprve R. Cedidlou srovnat a po brance Toma Mička dokonce strhnout vedení na svou stranu. Úvod druhé půle taktéž patřil Leskovci, Pavel Hromada zvyšoval už na 3:1. Jenže poté vzali otěže utkání do svých rukou hráči Halenkova a postupně skore otočili až na 7:3. Tom Miček sice snížil svou druhou brankou na 7:4, ale vzápětí přišla ještě jedna branka a hokejový výsledek 4:8 byl na světě.