Sestava: Jakub Hanák - Tom Maček (O.Zavičák), Radim Cedidla, Vlastimil Vlha, Zdeněk Gerlík - Karel Laža (J.Surý), Micheáš Pala(Š.Dulava), Pavel Juráň, Michal Smrčiak - Pavel Hromada, Martin Vlha "C"
Náhradníci: Ondřej Zavičák, Josef Surý, Štěpán Dulava
Góly:16´Vlha Vlastimil, 19´Vlha Martin(p)
ŽK:Pala M.
Po prohře v Lužné se do branky postavil Kuba Hanák a do sestavy se vrátil Karel Laža a po zranění i Zděněk Gerlík a Pavel Juráň. Uvod utkání vcelku vyšel, v 16. min. se obranou hostů jako baletka prosmýkl Vlastimil Vlha a nekompromisně zavěsil - 1:0. O chvíli později si s obranou hostů pohrál Pavel Hromada, ale ke střele se kvůli sražení hostujícím obráncem nedostal. Hrozbu desátá neproměněné penalty za sebou odvrátil Martin Vlha - 2:0. Hosté se však nevzdali a 30.min jim byla štěstěna nakloněna, střela z dálky Hanákovi nešťastně vypadla z koše a dobíhající útočník lačnova bez problémů snížil - 1:2. Za tři minuty si slabší chvilku vybral stoper Vlha, ztratil míč a bylo srovnáno. Druhá půle nepřinesla moc fotbalové krásy, za zmínku stojí snad jen střely Paly a V.Vlhy ze třiceti metrů, které skončili na tyči resp. na břevně. Hostě svoji největší šanci taktéž nedokázali využít a utkání tak skončilo remízou 2:2.