Sestava: Josef Škabraha - Tom Maček (75´ Jan Staněk), Radim Cedidla, Karel laža, O.Zavičák - Tomáš Miček, Micheáš Pala(60´ Š.Dulava), Vlastimil Vlha, Michal Smrčiak (46´Karel Hromada) - Pavel Hromada, Martin Vlha "C"
Náhradníci: Karel Hromada, Jan Staněk,Jakub Hanák, Štěpán Dulava
Góly:Pavel Hromada, Karel Laža
ŽK:M.Pala
Snový vstup do utkání z pohledu Huslenek, katastrofa ze strany Leskovce. Špatný zákrok golmana leskovce v 1.min poslal nečekaně rychle domácí do vedení. A v 5.min bylo pro hosty ještě hůř. Pěkná kombinace Huslenek, centr z pravé strany, náběh mezi obránce, nekompromisní střela pod břevno a bylo vymalováno - 2:0. Teprve poté se leskovec probral z letargie a začal domácí přehrávat, ale do poločasu s výsledkem nic neudělal. V druhé půli tlak Leskovce pokračoval a vyústil ve snížení. Střelu M.Vlhy tečoval před golmanem P.Hromada a bylo sníženo - 2:1. Snahu Leskovce o vyrovnání potom srazil další gol Huslenek. Hostující golman špatně vyběhl a pro útočníka Huslenek nebyl problém zakončit - 3:1. Závěrečné snahy o zvrat ze strany hostů vyústil jen ve snížení po brance Karla Laži a domácí tak zvítězili 3:2.